Witryny

Elegancka prezencja zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Klasyczne i eleganckie witryny drewniane nie wychodzą z mody, pomimo ich obecności w wielu klasycznych aranżacjach. Stanowią one nieodłączny element nowoczesnych stylów, takich jak rustykalny czy boho, doskonale odnajdą się one również w stylu industrialnym. Ich rola może być różna i zależy przede wszystkim od tego, w jakim pomieszczeniu zostaną one ustawione. 

Witryna w aranżacji wnętrza

Witryny to idealne meble do przechowywania. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie konieczne jest uporządkowanie domowych bibelotów, tekstyliów, kolekcji książek, drobnych pamiątek z podróży czy dziecięcych zabawek. Ustawna, pięknie wykonana witryna nada się do eksponowania cennych drobiazgów. Natomiast model częściowo lub całkowicie zamknięty pomieści przedmioty, które niekoniecznie muszą znajdować się „na widoku”, jednak powinny być pod ręką. 


W jakich pomieszczeniach witryny sprawdzą się najlepiej? Dużą popularnością cieszą się witryny szklane do salonu, jadalni czy też gabinetu. Ponadto można je również wykorzystać w biurze, aby ozdobić i dobrze wykorzystać przestrzeń, w której przyjmujemy kontrahentów. Szczególnie polecane są witryny wykonane z wysokiej jakości drewna, które są nie tylko estetycznym, ale i luksusowym elementem wyposażenia wnętrz. Pamiętaj, że wśród różnorodnej oferty z łatwością znajdziesz idealny model z odpowiednią ilością półek oraz dodatkowych schowków. 

Eleganckie witryny do salonu 

Elegancka witryna pokojowa znakomicie prezentuje się w każdym wnętrzu. Oferujemy witryny w naturalnych kolorach drewna, które są wyjątkowo eleganckie i klasyczne. W naszej ofercie znajdziesz zarówno witryny stojące, jak i nowoczesne modele podwieszane, z łatwością również znajdziesz model o odpowiedniej szerokości, a także ilości eksponowanej przestrzeni na półkach. 


Witryna drewniana lub w kolorze naturalnego dębu czy olchy, a także w innych kolorach drewna,  to ponadczasowy element wyposażenia pokoju dziennego. Z pomocą stylowej witryny zaaranżujemy wygodny kącik do czytania. Wystarczy wygospodarować niewielką przestrzeń w pokoju dziennym, przydomowym biurze czy też w sypialni, a następnie wstawić witrynę, komfortowy fotel (najlepiej z podnóżkiem) i lampę.

Praktyczne witryny meblowe nie tylko do salonu 

Drewniane witryny meblowe z pewnością przypadną do gustu miłośnikom elegancji, zarówno w jej klasycznym ujęciu, jak i bardziej nowoczesnym. To meble, które doskonale prezentują się w każdym wnętrzu i same również służą do przechowywania oraz efektywnego eksponowania różnorodnych przedmiotów. Ich funkcjonalność jest bardzo szeroka, a także zróżnicowana pod względem estetyki, kolorów i rozmiarów, dzięki czemu każdy może znaleźć swój wymarzony mebel. 


Funkcjonalność witryn meblowych potrafi zaskoczyć. Najczęściej wybierane są witryny na książki oraz szklane witryny na dekoracyjne bibeloty czy porcelanę. Kolekcję ulubionych książek, ale też ramki ze zdjęciami i piękne wazony zwykło się przechować właśnie w witrynach, ponieważ umożliwiają one komfortowe chowanie przedmiotów, które jednak pozostają widoczne i mogą cieszyć oko przez cały czas. 


Oczywiście nie wszystkie witryny to w pełni witryny szklane. Spora część tych mebli posiada częściowe przeszklenia i zamknięte schowki. Meble, które dysponują tylko częściowym przeszkleniem są bardzo praktyczne nawet w małych mieszkaniach. Na zamkniętych półkach i w szufladach można przechowywać dowolne przedmioty, a nie tylko takie, które cieszą oko i świadczą o naszym poziomie. Wybierz witrynę dostosowaną do Twoich potrzeb i ciesz się jej funkcjonalnością.