Lustra

Odkryj kolekcję luster, które dodadzą blasku i przestrzeni każdemu wnętrzu

Lustro dekoracyjne, poza swoją praktyczną funkcję, pełni również funkcję ozdobną. Nie tylko możesz w nim skontrolować swój wygląd, ale również strategicznie za jego pomocą wizualnie powiększyć przestrzeń pomieszczenia czy je doświetlić. Ozdobne lustra doskonale odnajdują się w łazience, sypialni czy przedpokoju, gdzie stanowią wręcz nieodłączny element wyposażenia. Dlaczego warto zdecydować się na lustro dostosowane do Twojego wnętrza? Istnieje mnóstwo powodów, które za tym przemawiają. 

Lustro — niezastąpiony element dekoracji 

Wybierając odpowiednie lustro możesz optycznie powiększyć i udekorować niemal każdą przestrzeń. Jak to zrobić? Po pierwsze, zawieś lustro naprzeciwko wejścia do pokoju lub w jego narożnikach. Jeśli próbujesz powiększyć bardzo małe powiększenie, umieść lustro na całej powierzchni ściany. Taki zabieg sprawi, że wrażenie głębi i powiększonej przestrzeni będzie zdecydowanie większe. 


Pamiętaj, że umieszczone strategicznie lustro odbijając światło, może optycznie powiększyć małe pokoje, tworząc w nich wrażenie przestronności. Ponadto lustra, dzięki swojej umiejętności odbijania światła potrafią uczynić nawet ponury i ciemny pokój przyjaznym. Jedno dobrze umieszczone lustro potrafi odbić światło dzienne i sztuczne, dodając blasku i jasności nawet najbardziej ponurym przestrzeniom. 

Klasyczne lustra do każdego pomieszczenia 

Proste, klasyczne lustro w dębowej ramie to dekoracja, która będzie pasowała niemal do każdego pomieszczenia i stylu mieszkania. Standardowo możemy je umieścić w łazience, ale sprawdzi się również doskonale jako element wyposażenia salonu. Dzięki niemu możesz udekorować wnętrze Twojego mieszkania czy domu, nie wydając na ten cel zbyt wiele pieniędzy. 


Pamiętaj, że lustro to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia, ale również dekoracja wnętrza. Wybór unikalnego lustra może nadać pomieszczeniu charakteru, stylu i elegancji. Podkreślisz nim nie tylko główny styl wnętrza, ale również możesz za jego pomocą uzupełnić i połączyć meble, które się w nim znajdują. Wiszące lustra o wybranej przez Ciebie szerokości i długości potrafią uzupełnić przestrzeń niczym obrazy najlepszego mistrza malarstwa. 

Praktyczne zastosowanie luster 

Wiele można mówić o tym, jak lustro potrafi powiększyć czy oświetlić przestrzeń, jednocześnie stając się jego dekoracją, jednak nie można zapominać o praktycznym zastosowaniu tych elementów. Praktyczne zastosowanie luster szczególnie widoczne jest w łazience, gdzie towarzyszą one w codziennych rytuałach. Mycie zębów, układanie włosów, makijaż – wszystkie te czynności wymagają lustra. Twoje lustro w łazience to prawdziwy must-have!


Jednak lustra sprawdzą się nie tylko w łazience, stanowią one również funkcjonalny element w każdym salonie. Każdy z nas lubi czasem sprawdzić, czy wygląda dobrze. Lustro w salonie to idealny sposób na szybki rzut oka przed wyjściem do pracy czy na spotkanie. Dzięki jego wymiarom możesz zerknąć na całość swojej stylizacji i sprawdzić, czy jest ona doskonale połączona. Najczęściej małe lustra nie pomogą Ci dobrać odpowiedniej torebki do butów czy połączyć marynarki ze spodniami, tylko duże lustro gwarantuje Ci, że całość Twojej stylizacji będzie nienaganna. 

Lustro to nie tylko narzędzie codziennego użytku, ale również niezwykle wszechstronny element dekoracyjny. Powiększa przestrzeń, rozświetla, dodaje stylu, a także jest nieocenione w naszych codziennych rytuałach pielęgnacyjnych. Wybierz proste lustro z drewnianą ramą i ciesz się wszystkim, co może Ci ono zagwarantować.