Oak Avenue kiedyś i dziś

O nas


Nasza przygoda zaczęła się 13 czerwca 2011 w małym przydomowym garażu. Właśnie wtedy podjęliśmy wyzwanie – tworzenie wyjątkowych produktów do domu. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją stelaży, które trafiały do lokalnych mistrzów stolarki i tapicerstwa. Mimo że były to dopiero początki, byliśmy pełni determinacji i wiary w wartość naszego rzemiosła i jakości produktów.

Wraz z upływem czasu zaczęliśmy dążyć do doskonałości i innowacji. Malutki garaż zamieniliśmy na halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 2600 m2, a jedną piłę stołową na zaawansowane obrabiarki CNC renomowanej firmy Biesse, które są symbolem precyzji i jakości, jaką cechuje się każdy element wyprodukowanych przez nas mebli.

Właśnie ta droga ku niezawodności i stały rozwój definiują Oak Avenue. Łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią, tworząc meble, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale także pasują do ich domów czy przestrzeni komercyjnych.

Oak Avenue – producent mebli na wymiar, który podbija Europę

Doświadczenie


Nasze zaangażowanie i ciężka praca umożliwiły budowanie trwałych relacji biznesowych, w tym z czołowym niemieckim sprzedawcą mebli na wymiar. Ta współpraca pozwala nam się rozwijać i poszerzać ofertę, wprowadzając innowacyjne produkty na rynek. Wytworzone przez nas produkty trafiają na rynki:

  • Francji
  • Austrii
  • Belgii
  • Hiszpanii
  • Anglii
  • Włoch
Jesteśmy zdeterminowani, aby dzięki nowym inwestycjom i rosnącej sieci kontaktów, meble na wymiar Oak Avenue zagościły w jeszcze większej liczbie europejskich domów i instytucji. Nasz cel? Zdobycie kontynentu!

SZAFKI NOCNE

Zobacz więcej

STOLIKI KAWOWE

Zobacz więcej

Co dla Ciebie przygotujemy?

Oferta


W 2023 roku zaprezentowaliśmy autorską kolekcję mebli, która odzwierciedla naszą pasję do designu i funkcjonalności. W naszej ofercie dostępne są meble do salonu:

A także meble do sypialni: 

Dostarczamy meble w szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno te utrzymane w naturalnych odcieniach drewna, takich jak heban, wenge, czy różne tonacje dębu – od naturalnego, przez bielony, aż po głęboki odcień kawy – jak również meble w intensywnych i jednolitych barwach, które wprowadzają do wnętrza świeżość i nowoczesność.

Nasza paleta barw obejmuje pastelowy zielony, głęboki grafit, delikatny koralowy róż, łagodny błękit, subtelny perłowy beż, jasny perłowy szary, elegancki mysi szary, klasyczną biel i energetyzujący seledyn. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości drewno, w tym dąb, jesion, sosnę, klon, orzech i buk, co gwarantuje trwałość i wyjątkowy charakter naszych mebli.

Tworzymy meble na wymiar na każdą kieszeń

Twój styl, nasza pasja


W Oak Avenue dążymy do tego, by każdy mógł cieszyć się trwałymi i estetycznymi meblami. Stawiamy na jakość, wybierając prawdziwe drewno i naturalne okleiny. Chcemy dostarczyć trwałe rozwiązania na każdą kieszeń, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również starannie dobrane płyty laminowane. Niezależnie od wyboru, każdy mebel wykończony jest okuciami meblowymi od czołowych producentów takich jak:

  • Blum
  • Hafele
  • Hettich
zapewniając wytrzymałość i elegancję na lata.

Szybki i łatwy kontakt

Meble na wymiar


Skorzystaj z szybkiej i bezpłatnej wyceny swojego zamówienia.