Sypialnia

Stwórz miejsce, do którego będziesz wracać co wieczór z przyjemnością.

Meble do sypialni


Sypialnia to miejsce odpoczynku po całym dniu pracy. Warto zadbać, aby jej wnętrze było przytulne i zachęcające do błogiego odpoczynku. Największym wyzwaniem jest wybór łóżka i szafy do sypialni. Jeśli nie chcemy poświęcać dużej ilości czasu na aranżację wnętrza, warto zdecydować się na drewniany zestaw mebli do sypialni. Meble drewniane stanowią ponadczasowe rozwiązanie jeśli chodzi o wyposażenie sypialni. Popularnym drewnem używanym do produkcji mebli jest drewno sosnowe, bukowe oraz dębowe. Przy wyborze zestawu, warto zwrócić uwagę na to z jakiego materiału został on wykonany, aby uniknąć problemów z konserwacją i utrzymaniem.


Jak urządzić małą sypialnię w bloku?


Sypialnia o małej powierzchni to często powtarzający się schemat w polskich mieszkaniach. Nie znaczy to jednak, że konieczna jest rezygnacja z eleganckiego i modnego wystroju. Aranżacja sypialni o niewielkiej powierzchni faktycznie może być wyzwaniem. Istnieją jednak rozwiązania, które mogą to ułatwić. W ofercie Oak Avenue proponujemy meble dopasowane do niewielkich przestrzeni: wąskie szafki nocne, łóżka bez zagłówkówi komody z głębokimi szufladami. Wykonujemy również specjalne zamówienia na wymiar.


Jak ustawić łóżko w sypialni ze skosem?


Poddasze to bardzo częste miejsce na lokalizację sypialni. Łóżko, które jest sercem sypialni warto ułożyć w taki sposób, aby dostęp do niego był jak najmniej ograniczony. Jeśli to możliwe należy zrezygnować z wyboru łóżka na nóżkach, dwupiętrowego lub z zagłówkiem. Pomoże to zaoszczędzić trochę miejsca na dodające uroku dodatki takie jak wazony, zasłony czy kwiaty.


Biała sypialnia - jakie dodatki?


Kolor biały jest na tyle uniwersalny, że sprawdza się zarówno w salonie i kuchnijak i sypialni. Ostatnio w trendach królują sypialnie w stylu skandynawskim, boho i glamour. Nieważne na jaki styl się zdecydujesz, dębowe meble OakAvenue nadadzą Twoim wnętrzom naturalnego uroku i klasy.


Szara sypialnia - jakie dodatki?


Użycie koloru szarego w sypialni sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. Kolor szary w dużych ilościach może wpływać na pogorszenie nastroju, dlatego warto przełamać go kolorowymi akcentami. Z szarym dobrze komponują się pastelowe odcienie różu, miętowego i cytrynowego. Sprawdzonym pomysłem na to jak rozjaśnić szarą sypialnię jest dobranie zasłon, kocy, poduszek, wazonów i innych dekoracji w bardziej radosnych kolorach.